Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solder Front Player WallHack
Zostałem wysłany ten hack z m8 na MSN autor jest nieznany.   uruchom program ładujący, a następnie grę   jeśli ten hack nie zadziała o najlepszy najlepszy hack, jaki mógłbym znaleźć w tej grze, to wkrótce przetestuję ten hack, aby dodać kilka zrzutów ekranu   to jest wallhack gracza *   gra nie ma anty cheatów, więc nie zostanie poddana detekcji     http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=2670   nie biorę za to żadnych zasług
Reply
Bez anty-cheat! Brzmi jak dzień w terenie, który czeka na realizację!
Reply
"Wykryto atak hakerski".
Reply
Nie wiedziałem, że ta gra ma anty-cheat. Czy możesz opublikować wiadomość, którą otrzymałeś?
Reply
Tak, kiedy używam tej gry, jedyną rzeczą, którą zrobili, aby powstrzymać hakerów, to gra zostanie automatycznie zamknięta w ciągu 5-10 sekund, jeśli użyjesz tabulacji i nie zobaczysz żadnych anty cheatów, ale potem znowu nie wypróbowałem tego, odkąd dostałem wezwanie obowiązku 4 w złym wypróbowaniu tego później Call of Duty 4 bierze mój PC ponad lol
Reply
Ta gra ma minimalny poziom ochrony (nie możesz zmienić tabulatora) wszystko jest na tym samym kroku, z wyjątkiem cienia, i ma gameguard, więc ma sporo anticheat środków.
Reply
Zacytować: Napisał Sniperdragon Ta gra ma minimalny poziom ochrony (nie możesz zmienić tabulatora) wszystko jest na tym samym kroku, z wyjątkiem cienia, i ma gameguard, więc ma sporo anticheat środków. musieli dodać gameguarda, zanim przestanę grać w tę grę, używam tego teleportowania, gdy nie został naprawiony i tylko zminimalizowałem ochronę. jeśli jego zdyscyplinowany post zrzutu ekranu nie jest trudny i zmienię go.
Reply
Zrobiłem to. Zostanie niewykryte do czasu aktualizacji Gameguard.
Reply
Nie mogę wysłać postu do SS, ponieważ grałem na moim znajomym.
Reply
Został poprawiony od czasu aktualizacji GameGuarda.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)