Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtryskiwacze
Chcę wypuścić kilka wtryskiwaczy na stronie, ale nagle, gdy wgrywam plik na forum uc, pojawia się błąd tokena
Reply
Wydaje się, że jest za dużo bitmap. Dlaczego nie skompresować go za pomocą UPX?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zooom Wydaje się, że jest za dużo bitmap. Dlaczego nie skompresować go za pomocą UPX? Różni się obrazem od góry. To jest ładowacz, kiedy klikniesz "INJECTOR", pojawi się drugie zdjęcie. Tylko chcę przyczynić się
Reply
Żaden człowiek! Plik staje się większy dzięki większej liczbie bitmap.
Reply
och, nawet jeśli chcę spakować to z upx to wciąż 11MB. tak źle,.
Reply
8MB to w przybliżeniu granica wielkości, a ten rozmiar jest nie do przyjęcia dla wtryskiwacza. Gdybym był tobą, pracowałbym bardziej nad funkcjonalnością, inaczej byłby jak każdy inny wtryskiwacz. Jest powód, dla którego winject jest tak popularny i nie jest to jego wygląd.
Reply
Zacytować: Uwaga: Rozmiar pliku wynosi 11,2 MB. Winject - 156 KB, "poczuj różnicę".
Reply
Tak, to dźwięki winject.
Reply
mniej czasami jest więcej, czy jest to zakodowane w vb.net? jeśli tak, to nie będzie kompatybilny z maszynami x64, chyba że metoda wtrysku jest w bibliotece DLL i funkcje wywoływane z twojej aplikacji.
Reply
Pierwszy (mały) jest ładny i prosty, sprawia, że wygląda czysto. Podobał mi się również pasek, dostosowany. Twoje zdrowie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)