Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dead By Daylight
Ominąłem wczoraj EAC. Teraz mogę użyć CE, aby zmienić Mój poziom i punkt Krwi. Ale nie mogłem znaleźć sposobu na zmianę mojego przedmiotu lub dodatku. Ktoś wie, jak zmienić przedmiot według CE? Znalazłem to w 4chan: Pastebin ze wszystkimi wartościami Cheat Engine (korzyści / przedmioty / cokolwiek): http://pastebin.com/vCh6gxR6   Ale nie mam pojęcia, jak korzystać z tej tabeli.   Przy okazji, używam WIN64AST i PowerTool64 do ominięcia EAC.
Reply
Więc jak ominąłeś to przez Powertool64 i Win64AST.
Reply
Naprawdę potrzebuję sposobu na ominięcie EAC, możesz napisać samouczek lub opublikować coś, co było używane do ominięcia.
Reply
To proste kroki: 1. Otwórz PowerTool64.exe 2. Uruchom grę 3.reflash na PowerTool64 i znajdź wywołanie zwrotne jądra XXXXeasyanticheat 4. Kliknij i usuń je 5. Otwórz program WIN64AST.exe i kliknij dwukrotnie, aby załadować sterownik 6. Przejdź do systemu, kliknij prawym przyciskiem myszy i zobacz wątki 7.Zostań modle zadzwoń XXXXeasyanticheat i kliknij prawym przyciskiem, aby je wstrzymać 8.go, aby powiadomić i oddzwonić, znajdź kierowcę połączenia XXXXeasyanticheat 9 odłóż je. teraz możesz używać CE Czy ktoś może mi powiedzieć, jak zmienić przedmiot lub ofertę?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie msj1423 ~ snip ~ Z jakiegoś powodu na tym forum nie można dyskutować o obejściu anticheatu.
Reply
Po wyłączeniu EAC możesz przyspieszyć hakowanie przez CE, prawda?
Reply
Quote: Originally Posted by andys0210 This is simple steps: 1.open PowerTool64.exe 2.launch the game 3.reflash the PowerTool64 and find kernel callback call XXXXeasyanticheat 4.right click and remove them 5.open WIN64AST.exe , and double click to load driver 6.go to system,right click and view threads 7.find modle call XXXXeasyanticheat and right click to pause them 8.go to notify & callback,find the driver call XXXXeasyanticheat 9.disable them. now u can use the CE So anyone can tell me how to change the item or offering? Tried to follow theese steps..but i need more specific information In Powertool64 i got this i need to Remove Notify from Create Thread, LoadImage and CmpCallback to get driver for WIN64AST loaded Remove only Callback result in Quote: 6.go to system,right click and view threads You mean go to Process view and right click on "System"? i get this not clue what to do there... Quote: 8.go to notify & callback,find the driver call XXXXeasyanticheat At Kernel->Notify & Callback i get this Disable Filter on ObProcess(PreCall) or ObThread(PreCall) result in Game Crash what am i missing?
Reply
Quote: Originally Posted by andys0210 This is simple steps: 1.open PowerTool64.exe 2.launch the game 3.reflash the PowerTool64 and find kernel callback call XXXXeasyanticheat 4.right click and remove them 5.open WIN64AST.exe , and double click to load driver 6.go to system,right click and view threads 7.find modle call XXXXeasyanticheat and right click to pause them 8.go to notify & callback,find the driver call XXXXeasyanticheat 9.disable them. now u can use the CE So anyone can tell me how to change the item or offering? I got the Powertool and win64AST however, when i double click laod driver, i get a driver load error. I also don't have kernel callback call EAC. Help please?
Reply
Try to load Driver in WIN64AST without any other stuff. I used DSEFix to get driver loaded. also Look one Post above at my first Picture.
Reply
where download WIN64AST ?!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)