Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpeedRunners prosty hack
Plik o nazwie "hconfig.ini" zostanie utworzony w folderze speedrunners. Wewnątrz hconfig.ini;       Kod:   [Name] UserName = YOUR_NAME_HERE   Zmień nazwę użytkownika YOUR_NAME_HERE na nazwę pary i upewnij się, że jest to tylko ASCII, aby haker działał.   Możesz także zmienić szybkość dropu i zwiększyć mnożnik w hconfig.ini (Mnożnik wzmocnienia nie wygląda legit po wartości takiej jak 1.01) (Domyślna konfiguracja to wściekłość)   Mogłoby dodać dużo fajniejszych rzeczy, ale nie zawracaj sobie głowy obfuskowanym .netem.     Działa tylko wtedy, gdy jesteś gospodarzem!     SpeedRunners.dll
Reply
@ can1357 dziękuję. Plik zatwierdzony SHA256: SpeedRunners_ [unknowncheats.me] _. Dll - 7df964631377be3d16fa7b2d85ba71365c7a559c33b6ddbcf40e0dab40116bf7 Zainteresowany tym, jak analizujemy pliki? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
Przypuszczam, że gra jest aktualizowana, biorąc pod uwagę, że to tylko gra dla mnie. Chciałem go przetestować, ponieważ jest tak wielu hakerów, że właśnie ciekawi mnie, skąd biorą te wszystkie hax.
Reply
Nie rozumiem, gdzie umieścić plik Speedrunners.dll w celu utworzenia pliku hconfig.ini lub sposobu jego aktywacji. Proszę o odpowiedź. Dzięki
Reply
Zacytować: Napisał JohnnyStyblo Nie rozumiem, gdzie umieścić plik Speedrunners.dll w celu utworzenia pliku hconfig.ini lub sposobu jego aktywacji. Proszę o odpowiedź. Dzięki Musiałbyś to wstrzyknąć ...
Reply
nie działa?
Reply
Wciąż pracuję?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)