Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU ONLINE - Hacki tutaj
Hej ludzie Mam tylko jeden hack dla MU.   ATTETION: wszelkie hacki, które niektórzy kolesie mogą ci dać, które są programami to oszustwo (keylogger, wirus itp.)   Ten hack, który ci powiem, jest hackem z jednym hitem, użyłem go, jego nt wykryłem i to się kołysze.   Zrób następną:     _ Przejdź do folderu MU FOLDER, przejdź do folderu "Dane gry" lub po prostu "Dane", teraz przejdź do folderu o nazwie "Gracz", przejdź do pliku o nazwie "player.bmd", otwórz tekstem, wybierz wszystkie informacje i usuń i zapisz. Teraz wejdź do gry, nie zobaczysz nikogo, a nawet siebie, ale widzisz, jak kamera się rusza, idź do wroga, kliknij go i puff hes dead, doświadczenie jest najszybsze jak nigdy.   (Utwórz kopię pliku "player.bmd", aby grać bez hackowania, po prostu wklej ponownie player.bmd ze wszystkimi informacjami (backup)     Cieszyć się
Reply
Zacytować: Napisał [R] Skull Hej ludzie Mam tylko jeden hack dla MU. ATTETION: wszelkie hacki, które niektórzy kolesie mogą ci dać, które są programami to oszustwo (keylogger, wirus itp.) Ten hack, który ci powiem, jest hackem z jednym hitem, użyłem go, jego nt wykryłem i to się kołysze. Zrób następną: _ Przejdź do folderu MU FOLDER, przejdź do folderu "Dane gry" lub po prostu "Dane", teraz przejdź do folderu o nazwie "Gracz", przejdź do pliku o nazwie "player.bmd", otwórz tekstem, wybierz wszystkie informacje i usuń i zapisz. Teraz wejdź do gry, nie zobaczysz nikogo, a nawet siebie, ale widzisz, jak kamera się rusza, idź do wroga, kliknij go i puff hes dead, doświadczenie jest najszybsze jak nigdy. (Utwórz kopię pliku "player.bmd", aby grać bez hackowania, po prostu wklej ponownie player.bmd ze wszystkimi informacjami (backup) Cieszyć się OK, zrobiłem to, ale to nie wpuściło mnie do środka, mówi błąd illigal, a następnie trafiłem blisko i to wszystko zamyka i mogę przejść obok tego co teraz robię.
Reply
tak dobrze, brzmi dobrze, mam nadzieję, że to działa, zobaczymy to wkrótce nie, koleś, to nie zadziałało, opracowałem to tak jak powiedziałeś, ale nie mogłem dostać dalej niż czarny ekran z logo webzens, gra utknęła tam na głupich webzenbitches
Reply
Zacytować: Napisał TheReapingbitch nie, koleś, to nie zadziałało, opracowałem to tak jak powiedziałeś, ale nie mogłem dostać dalej niż czarny ekran z logo webzens, gra utknęła tam na głupich webzenbitches Cóż, miałem kiedyś ten problem, ale próbowałem i ten hack zaczął działać, serry faceci nie znają "fix" do tego
Reply
Zacytować: Napisał [R] Skull Cóż, miałem kiedyś ten problem, ale próbowałem i ten hack zaczął działać, serry faceci nie znają "fix" do tego Udało mi się zrobić hack i działa wspaniale. Mam teraz 40 lvl za 2 dni !! wspaniale! Chcę poprosić o jeszcze jeden hack, jeśli możesz to dla mnie zdobyć. Potrzebuję hackowania copyitems, słyszałem, że niektórzy ludzie mogą kopiować rzeczy z transakcji. i to świetny hack. tak bardzo się cieszę, jeśli dostaniesz to za mnie. dzięki. Confusedzeroki uśmiech:
Reply
raczej myślę, że to handel. jeśli ktoś włoży coś w swoją stronę ekranu tradycyjnego, możesz je odebrać bez płacenia. Miej coś wspólnego z poleceniami tradycyjnego ekranu, jeśli dostaniesz mały program, który umożliwi ci naciśnięcie przycisku ok po drugiej stronie, dzięki czemu możesz uzyskać ich produkty bez zapłaty. Zacytować: Originally Posted by asaf Udało mi się zrobić hack i działa wspaniale. Mam teraz 40 lvl za 2 dni !! wspaniale! dobrze, świetnie i wszystko, ale skontaktuj się ze mną, kiedy jesteś na poziomie 100 ^ ^, który może trochę potrwać
Reply
Zacytować: Napisał TheReapingbitch raczej myślę, że to handel. jeśli ktoś włoży coś w swoją stronę ekranu tradycyjnego, możesz je odebrać bez płacenia. Miej coś wspólnego z poleceniami tradycyjnego ekranu, jeśli dostaniesz mały program, który umożliwi ci naciśnięcie przycisku ok po drugiej stronie, dzięki czemu możesz uzyskać ich produkty bez zapłaty. czy wiesz, jak to działa?
Reply
Cóż, działa w połowie ... nie widzę nikogo obok potworów, ale uhm ... nie mogę ich zaatakować, więc nie wiem, czy to działa
Reply
Zacytować: Originally Posted by Fre4k czy wiesz, jak to działa? nie, nie, ale też nie chcę. To całkiem kiepskie, jeśli mnie pytasz, wiedziałem, kto stracił klejnoty z tego włamania, to także cos tych osób, że wiele osób nie będzie nawet pokazywać przedmiotów, które są naprawdę fajne, ponieważ obawiają się, że zostaną zamienione na handshoot, całkiem niemoralne dla gry, mam nadzieję, że wszystko to zostało naprawione dzięki nowej aktualizacji: bigsmile:
Reply
hej wszystko, co mam, to rzecz, która rozpoczyna grę, mam dostać mój folder? nie mam folderu? jak mam dostać, mam tylko rzecz, która rozpoczyna tę grę [muszę ponownie pobrać grę, aby odzyskać mój folder, mój brat go zdjął -> -> -> Hej Nie mogę znaleźć mojego folderu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)