Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karma online
- pomóż mi, kto powinien karmić online Aimbot,
Reply
spróbuj wyjaśnić, czym jest problem, zamiast po prostu spamować HALP
Reply
wyjaśniać? czy to łatwe, że potrzebuję karmy aimbot online ktoś ma Aimbota - karmę online
Reply
Zacytować: Napisał wiki82 wyjaśniać? czy to łatwe, że potrzebuję karmy aimbot online ktoś ma Aimbota - karmę gry online-pls błaganie o hacki jest niedozwolone. albo przeszkadzać komuś w pm lub
Reply
JESTEŚMY ADMINISTRATOREM? JEŚLI NIE JEST TAK SHUT UP
Reply
to nie ma nic wspólnego z faktem, że nie jestem administratorem, o to teraz chodzi, jest to, że istnieją zasady na tym forum, a ty wyraźnie ich nie przestrzegasz, do tej pory popełniłeś dwa błędy: 1. Błagasz o hacki, co nie jest dozwolone 2. Płoniesz na mnie, co też nie jest dozwolone.
Reply
ale to pozwoliło administratorowi, Przeczytałeś całe forum, wiele osób używa tego słowa, proszę, nic więcej do ciebie Nie będę mówić, nie chcesz mi pomóc, więc zamknij się
Reply
Zacytować: Napisał wiki82 ale to pozwoliło administratorowi, Przeczytałeś całe forum, wiele osób używa tego słowa, proszę, nic więcej do ciebie Nie będę mówić, nie chcesz mi pomóc, więc zamknij się w porządku raz jeszcze, nikt nie chce ci pomóc, bo nie przestrzegasz zasad ..
Reply
nie to, co masz na myśli przez zasady Poszukiwanie kogoś, kto ma zestaw narzędzi do hakowania przez karmę online lub prosty celownik - więc nie jest tak, jak w regułach - Aimbot, który masz, że jesteś taki sprytny - nie pytaj mnie proszę
Reply
jest łatwe, bez błagań o hacki.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)