Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RYL Online
www.ryl.com.my Czy ktoś może to zhackować?
Reply
w zamkniętej wersji beta, przed nprotect, mógłbyś użyć dowolnego starego edytora pamięci do zapisywania swoich statystyk, to było niesamowite, jak dużo utrzymuje klient. Ale to było, zanim mieli na przykład ochronę. tyle ile jest warte
Reply
to może brzmieć głupio, ale co to jest "stary edytor pamięci?"
Reply
hmm, czy są jakieś boty lub jakieś exploity w tej grze?
Reply
Zacytować: Originally Posted by jimmyting to może brzmieć głupio, ale co to jest "stary edytor pamięci?" Jimmy, jesteście tęsknili za nim, powiedział "DOWOLNY stary edytor pamięci" ... typowe angielskie zdanie, takie jak jakikolwiek stary wąż ogrodowy lub jakakolwiek stara karta. Nie oznacza karty
Reply
Uhm, ja próbowałam zapisać się do otwartej wersji beta, ale ... czy to ja, czy jest tam strona z logowaniem się? Nie mogę się zarejestrować, po kliknięciu przycisku zawsze pojawiają się błędy, a * głupi * co do cholery jest numerem IC?
Reply
Zacytować: Napisał C4nnib4L [...] i * głupi * co do cholery jest numer IC? Numery na twojej karcie identyfikacyjnej Po prostu wpisz kilka cyfr w
Reply
teraz, jeśli ur z dobrych starych USA, takich jak ja i wana, zagraj w RYL beta, numer IC lub ID lub w / e nazywa się to tylko liczbą losową, które możesz potrzebować do refreancji lub sumy * bleep * do sumthin jak to 133133333513 musi być 12 liczb, myślę, że ... mówi tak na miejscu, więc losowo uderzy trochę liczb i będzie dobrze, bo za błędy nie mam ...
Reply
Co to jest, do cholery, jest możliwe? sprawdź te filmy: http:
Reply
Ufajmy tym "hackom"
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)