Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smite Speed Hacking
Niedawno zacząłem grać w uderzenie i zastanawiałem się, czy możliwy jest szybki atak.   Zasadniczo to, co znalazłem, było raczej rozczarowujące. Wygląda na to, że smite wysyła pakiet, ilekroć twoja postać zacznie się przesuwać na serwer, z informacją o kierunku (myślę o nim jak o niektórych wektorach), a następnie kolejnym pakietem, gdy przestaniesz się poruszać.   Nie jestem pewien, czy te pakiety zawierają informacje na temat prędkości, ponieważ ogólnie spojrzał na [email protected] Wydają się również nie być zaszyfrowane. Tak więc, moje odkrycia sugerują, że hakowanie w czasie rzeczywistym nie jest możliwe. Wątpię jednak, że tak.   Czy ktoś jeszcze na to patrzył?
Reply
Zablokują cię szybko do ataku szybkości, ale aimbot i ESP od sprzedawcy oszustów działają bez zakazu.
Reply
Zacytować: Originally Posted by darkyng Zablokują cię szybko do ataku szybkości, ale aimbot i ESP od sprzedawcy oszustów działają bez zakazu. Więc twierdzisz, że wbrew moim odkryciom możliwe jest szybkie hackowanie?
Reply
Daavid stworzył prosty stół do cheatowania lub trenera w wersji beta. Wszystko to przyspieszyło grę, więc zaimplementowali w tym celu sprawdzian na serwerze. Są jednak ludzie, którzy robili zabawne rzeczy. Niektórzy korzystali z Blinków nawet wtedy, gdy ich nie kupili, więc teleportowali się dookoła. Również ten "szybki hack" http:
Reply
Zacytować: Napisał Killamachine Daavid stworzył prosty stół do cheatowania lub trenera w wersji beta. Wszystko to przyspieszyło grę, więc zaimplementowali w tym celu sprawdzian na serwerze. Są jednak ludzie, którzy robili zabawne rzeczy. Niektórzy korzystali z Blinków nawet wtedy, gdy ich nie kupili, więc teleportowali się dookoła. Również ten "szybki hack" http://www.reddit.com/r/Smite/commen...ker_in_ranked/ Oczywiście ESP jest oczywiście możliwe, a także celbota, ale nie widzę powodu, aby go używać. Jeśli jesteś dobry, nie potrzebujesz tego i jeśli jesteś zły, to nie pomoże ci nagle uzyskać szalonych wyników. I płacić za to? to po prostu głupie. Również omówiono tutaj już: http://www.unknowncheats.me/forum/ot...ite-sdk-2.html To prawda, ale ten wątek ma ponad 2 lata. Już to widziałem. Jestem pewien, że większość tego wszystkiego została już zaktualizowana. ESP nie byłoby zbyt pomocne. Wygląda jednak na to, że konwencjonalne środki szybkiego hakowania są naprawione. Mógłbym rzeczywiście pomyśleć o stworzeniu bota celu z pewnymi przewidywaniami ruchów, by celować w niektóre z moich ataków AoE- ponieważ gracze poruszają się bardzo szybko w tych dniach, a ich ciężko celować w wrogów, którzy są daleko / za filarami, będzie to miły dotyk.
Reply
Mam co do tego cheat sprzedawca, ale jest to bezużyteczne, jeśli twoja drużyna jest głupia i nie wycofujesz się, gdy zobaczysz, że ktoś gankuje, ale w rzeczywistości celbota ze spamem zeusa, a następnie naciśnij 3, to jest łatwy pentakill!
Reply
gdzie możesz zdobyć celbota na smite? Mam wh, ale aimbot byłby miły
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)