Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porozmawiaj o generałach C & C Boss tutaj !!
Pojawi się nowy C & C wychodzący na komputer o nazwie C & C Boss Generals i myślę, że wiele osób go dostanie. Jest wiele fajnych rzeczy, o których słyszałem w Boss Generals. Sprawdź to tutaj: www.bossgenerals.com. Mówi o szefowych generałach i nowych rzeczach. Ale nie ma jeszcze daty wydania. Tam nawet super nowe jednostki! I także aktualizacje.
Reply
bardzo miła wiesz, że czerwony alert 3 wychodzi jakiś czas ...
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie ~ J0K3R ~ Pojawi się nowy C & C wychodzący na komputer o nazwie C & C Boss Generals i myślę, że wiele osób go dostanie. Jest wiele fajnych rzeczy, o których słyszałem w Boss Generals. Sprawdź to tutaj: www.bossgenerals.com. Mówi o szefowych generałach i nowych rzeczach. Ale nie ma jeszcze daty wydania. Tam nawet super nowe jednostki! I także aktualizacje. Myślę, że to tylko mod dla C & C Generals ZH
Reply
tak, dziękuję za to ... to naprawdę wygląda jak mod.
Reply
No cóż, mówi się o modyfikacji na stronie.
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie (KINGS) Grim bardzo miła wiesz, czerwony alert 3 zaczyna się jakiś czas ... Nie mogę na to czekać! Moim zdaniem gry generała są przereklamowane, ale uwielbiam RA. Mod mod! www.moddb.com
Reply
lol tak .. źle zrobić wątek o ra2 więc nie będzie wyłączyć temat.
Reply
tak, ale zastanawiam się, kiedy to wyjdzie. Bo naprawdę to dostanę. Inną rzeczą jest to, że naprawdę nie lubię RA, bo to jest rodzaj egzagiacji. Jak cała ta sztuczna technologia. Ale nadal jest dobrze.
Reply
sprawdź mój nowy link do wątku >> http:
Reply
hhmm .. Sprawdzę to, żeby to zobaczyć.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)