Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adventure Quest
Moja dusza została zepsuta, a im zostałem użyty jako pionek do manipulacyjnego nadania tej osobie szaleńczej reputacji i prestiżu         Oto wesoły dobry plik .exe dla wszystkich tych osób, które nie chcą grać w wyszukiwarkę lub korzystać z gier flashowych w ogóle     Jest kwestia, która daje zdolności (Guardian), które "zapłaciłbyś" za to, że jest to "darowizna" na stronie, a nie kupowanie .....   Po prostu wyzyskiwamy ludzi z organizacji charytatywnych ... Tak jak olej na żywność ....            Upewnij się, że rozmiar ekranu jest wystarczająco duży, aby zobaczyć "przyciski hakerskie"     Pożyczone z PCC na shadowfury       Zacytować:         Originally Posted by Shad     Nudziłem się, grając normalną zbroją i wieki, by zabić każdego potwora ... więc go zhackowałem   Statystyki hack - daje Uber Statystyki i Guardian, nawet jeśli nie podarowałeś żadnych pieniędzy.   Heal - leczy ciebie   Monster Kill - pwns teh Monster   W tym przypadku nie ma żadnego kradzieży konta. Po użyciu tego hackowania na jeden dzień mam teraz 100 kont z pełnym dostępem do opiekuna, więc nie ma potrzeby kradzieży kont.   Cieszyć się   Zrzeczenie się: nie ponoszę odpowiedzialności za zablokowanie twojego konta, ponieważ używasz tego.   Będzie działać tylko w bieżącej wersji gry, więc używaj jej, póki możesz.
Reply
Zacytować: Napisał szatan Adventure Quest www.battleon.com cóż, nie jest to mmorpg, ale mam nadzieję, że ktoś może to zhackować. To musi być jedna z najłatwiejszych gier do hackowania, T-Search robi wszystko dla ciebie ......
Reply
Co oznacza "wyszukiwanie"?
Reply
Jeśli nie jest trudno oszukać, ktoś to zrobi. www.battleon.com u paly to na eksploratorze, bez pobierania ...
Reply
Tseach jest narzędziem hakerskim. http:
Reply
Zły link Ściągnąłem wyszukiwanie T i grałem w grę na eksploratorze, jeśli chcę edytować moje PD za 6645 na 7000, to piszę do 6645, dlaczego?
Reply
Zacytować: Napisał szatan Zły link Ściągnąłem wyszukiwanie w T i grałem w grę na exlporer, jeśli chcę edytować moje PD za 6645 do 7000, to piszę do 6645, dlaczego? Właściwie mam konto AQ z powrotem w ciągu dnia: coś opublikuję, poważnie wątpiłem, że tsearch będzie działało z czymkolwiek, ponieważ gra flashowa tak duża miałaby NIEKTÓRE bezpieczeństwo
Reply
Jeśli coś znalazłeś, pisz to, potrzebuję trochę złota w tej grze ...
Reply
Zacytować: Napisał szatan Jeśli coś znalazłeś, pisz to, potrzebuję trochę złota w tej grze ... Jedyne, co zadziała, to: Nieskończone HP Nieskończona Mana 1 hit zabij wroga
Reply
Z programem do wyszukiwania T? I jak to zrobiłeś?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)