Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GZ Down lub mój pomysł
Widziałem 3 opcje tego, co się dzieje:   1.- Strona została zhackowana przez SQL Injection. 2.- Aktualizacja. 3.- Coś mi się stało   Myślę, że jest to pierwsza opcja, ponieważ widzisz stronę (międzynarodową), którą znajdziesz:   Dostawca Microsoft OLE DB dla SQL Server                      80004005   Dostawca '80004005'   Դ Θ .   /bbs/lib/dbconn.asp, 14   Teraz wstaw do explorera ścieżkę lokacji: /bbs/lib/dbconn.asp zobaczysz to:   Dostawca Microsoft OLE DB dla SQL Server                      80004005   [DBNETLIB] [ConnectionOpen (Connect ()).] SQL Server °  °  °   Â                                      Â? Â? Â? Â?   /bbs/lib/dbconn.asp, Ã?  ™ 14   To sistem dbconn, nie jest wielką rzeczą, ale nosić, że Gunz są wykonane pewne rzeczywistość, zobaczmy nazwę ścieżki dbconn.   Pachnie hackem a ty?
Reply
Ta strona w dół, nie wiem dlaczego.
Reply
2 opcja, aktualizacja, wszystkie serwery są wyłączone, naprawiając hacki !!
Reply
Zacytować: Napisał MindKiller 2 opcja, aktualizacja, wszystkie serwery są wyłączone, naprawiając hacki !! Myślę, że jedna opcja, ponieważ aktualizacja wszystkich serwerów nie odłoży strony ani nie wskaże nam ścieżki jednego z jej systemów. Myślę, że strona jest tak wrażliwa jak gra ^^. Zrobię skanowanie do witryny
Reply
powrót do góry, myślę
Reply
Cóż, kopia zapasowa, wygląda na aktualizację lub przekroczenie przepustowości
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)