Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
otwórz więcej razy
cześć, szukam programu do zhakowania plików .exe, które są zablokowane przed otwarciem więcej niż 1 razy   (podobnie jak MSN)   Ktoś zna program, w którym można to zrobić? a jeśli jego trudność jest do zrobienia, czy możesz go również wyjaśnić niż?   tnx   Gr. Ron
Reply
Powinno to prawdopodobnie przejść do sekcji "Pomoc komputera" i nie jestem do końca pewien, o co pytasz. Czy próbujesz otworzyć więcej niż jedną kopię gry, taką jak Diablo 2, która zwykle nie otwiera się więcej niż raz na komputer?
Reply
tak ... To jest to, co mam na myśli, chcę otworzyć gry online więcej niż 1 raz ... musi istnieć możliwość usunięcia blokady "nie otwierającej więcej niż jeden raz": O
Reply
Cóż, w przypadku Diablo 2 potrzebny jest program o nazwie loader i myślę, że potrzebujesz również 2 klawiszy. Program ładujący otworzy wiele kopii d2 na tym samym komputerze, jeśli dobrze go skonfigurujesz, ale nigdy tak naprawdę go nie używałem, więc będziesz musiał przeczytać tutoriale i takie dodatkowe informacje. Nie jestem pewien, jak by to zrobić w przypadku innych programów, ale domyślam się, że będziesz musiał użyć podobnych programów "ładujących" lub zaszyfrować pliki .exe, aby usunąć blokadę.
Reply
tak ... cóż ... nie szukam tego dla diablo 2, szukam tego dla broni: O
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)