Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ToonTown Przepisany
#1
Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale oryginalna gra miała dość dużą scenę hakerską, ponieważ Disney prawie nie kontrolował niczego. Odtworzona ToonTown to zupełnie inna historia, naprawili wiele exploitów, które były w oryginalnej grze, na przykład wstrzykiwanie pythona. Po pierwszym uruchomieniu ponownie pojawił się całkiem popularny hack, ale został naprawiony od dawna.   Nie mogę nic zrobić z silnikiem oszukującym. Nie można znaleźć żadnych wartości, które są przydatne, a w rezultacie nie można znaleźć żadnych wskazówek. Więc jestem całkiem zgubiony.
Reply
#2
Sooo, jakie jest pytanie?
Reply
#3
Zacytować: Napisał pierwotnie mambda Sooo, jakie jest pytanie? Nie mam konkretnego pytania. Zrobiłem wątek bardziej jako miejsce, w którym ludzie mogą mówić o swoich postępach, jeśli ktokolwiek inny będzie hackował grę.
Reply
#4
Mogę spróbować wymyślić trochę rzeczy, pozwól mi to zainstalować. Rozglądałem się wokół, próbowałem modyfikować za pomocą CE i rozbiłem to. Więc mają jakąś ochronę.
Reply
#5
Kiedy byłem dzieckiem, bawiłem się w Toontown, wspomnienia. Byłbym bardzo zainteresowany włamaniem do tego. Niestety, nie mogę zrobić tego samemu, ponieważ nie wiem, jaki język kodowania jest oparty i mam tylko podstawową wiedzę z C #, Html, SQL. Żadne z nich nie są przydatne, jeśli chodzi o to. Postaram się sprawdzić, czy mogę coś wymyślić w tej grze. Nie pozwól umrzeć nić, zagląda.
Reply
#6
C # jest przydatne przy hackowaniu gier @ Exen44
Reply
#7
To dobrze wiedzieć, @ mambda Być może, gdy tylko opanuję ten problem, będę mógł wnieść wkład w rozwój społeczności.
Reply
#8
Grałem też z różnymi formami cheat engine i innym programem o nazwie art money pro.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)