Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackdesert Online x64
#1
Blackdesert Online x64
Reply
#2
Wystarczy załadować pliki Lua przez dostring. Wszystko, czego potrzebujesz, to śledź, wyrzuć resztę.
Reply
#3
dodano klasę localplayer tam jest więcej, ale co tam po prostu przejrzeć cMount jest dobre do robienia niemądrych prędkości dla łodzi i koni
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by lol300987 dodano klasę localplayer tam jest więcej, ale co tam po prostu przejrzeć cMount jest dobre do robienia niemądrych prędkości dla łodzi i koni jakiejkolwiek metody ominięcia xincode3?
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by lol300987 ill post więcej informacji, gdybym miał więcej postów, pomagając ludziom w grze x64 To moja pierwsza próba w grze MMO, ale mam trudności ze znalezieniem struktur jednostek (gracz lokalny, motłoch, inni gracze itd.). Próbuję odejść od nieznanej wartości początkowej dla HP, ale nie odniosłem żadnego sukcesu przy użyciu wszelkiego rodzaju typów danych. Czy masz dla mnie jakieś wskazówki?
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by gunther7 To moja pierwsza próba w grze MMO, ale mam trudności ze znalezieniem struktur jednostek (gracz lokalny, motłoch, inni gracze itd.). Próbuję odejść od nieznanej wartości początkowej dla HP, ale nie odniosłem żadnego sukcesu przy użyciu wszelkiego rodzaju typów danych. Czy masz dla mnie jakieś wskazówki? Nie uda ci się cofnąć od zdrowia. Znajdź najpierw gracza lokalnego. Localplayer można znaleźć, przechodząc wstecz od podobnych statystyk, nazw lub cokolwiek innego.
Reply
#7
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak znaleźć gracza lokalnego, nie mogę go znaleźć ze statystykami (właściwie nie mam pewności, które statystyki przeskanować, jego rozmiar i jak się z niego wycofać)?
Reply
#8
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez Enlektra Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak znaleźć gracza lokalnego, nie mogę go znaleźć ze statystykami (właściwie nie mam pewności, które statystyki przeskanować, jego rozmiar i jak się z niego wycofać)? Przejdź wstecz w pamięci ze statystyk gracza, sprawdź post powyżej
Reply
#9
czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, jak załadować plik z łańcuchów księżycowych?
Reply
#10
Dziękuję za informację. Mam fajnego trenera, który ma https:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)