Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dota2 zoomHack (działa!)
#1
Więc wczoraj się nudziłem i zrobiłem to.     Jak tego użyć: 1. Uruchom Dota2 2. Kliknij Wstrzykiwanie 3. Zmień wartość (1500 jest świetna w mojej opinii) 4. HF!     POBIERZ: (zaktualizowany 0.3)   POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ!     Przesłałem to, ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć tego * n *, więc zrobiłem swoje.       Zaktualizuj dziennik: Aktualizacja 24.11 (aktualizacja Dota2) 0.3 -pracowanie przy aktualizacji nowego klienta   Zaktualizowano 20.11 (aktualizacja Dota2) 0.2 -pracowanie przy aktualizacji nowego klienta   Zaktualizowano 15.11 (aktualizacja Dota2) 0.1 -pracowanie przy aktualizacji nowego klienta     Kino: 1.Dota2 hack "menu".     2. (Zhakowana odległość kamery), Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 1598 x 1024.   3. (normalna odległość kamery),   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1593 x 1023.
Reply
#2
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Janck7 Więc wczoraj się nudziłem i zrobiłem to. Czy to jest nawet hax ?? Tak, to hack. Jeśli zmieniasz tylko wartość cvar "dota_camera_distance", więc wkrótce zostaniesz zbanowany.
Reply
#3
Zacytować: Napisał ARM4ND0 Tak, to hack. Jeśli zmieniasz tylko wartość cvar "dota_camera_distance", więc wkrótce zostaniesz zbanowany. dobrze "Czy to nawet hax?" nie był tematem i wszyscy znamy odpowiedź na ten temat. O tym camera_distance. Używam tego dość długo z CE i nigdy nie zostałem zbanowany? Więc zrobiłem to bardziej dynamicznie, to wszystko, nie nienawidźcie mnie, bo przesłałem to tutaj, grałem w kilka gier z tym .exe, działało dobrze, nie dostałem bana. I mogę się z tobą zgodzić, VAC może sprawdzać ten adres, ale kto wie ... btw, jesteś graczem Dota2?
Reply
#4
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Janck7 dobrze "Czy to nawet hax?" nie był tematem i wszyscy znamy odpowiedź na ten temat. O tym camera_distance. Używam tego dość długo z CE i nigdy nie zostałem zbanowany? Więc zrobiłem to bardziej dynamicznie, to wszystko, nie nienawidźcie mnie, bo przesłałem to tutaj, grałem w kilka gier z tym .exe, działało dobrze, nie dostałem bana. I mogę się z tobą zgodzić, VAC może sprawdzać ten adres, ale kto wie ... btw, jesteś graczem Dota2? zakazy VAC są opóźnione.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)