Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ominąć bana?
#1
Haaaiiii,   klient gier dla systemu warcraft 3 zakazującego systemu nieokreślonego jako "! compban", który myśli, że zakazuje sprzętu, nie może go ominąć "zmiana konta systemu Windows, zmiana systemu operacyjnego (byłem win7 zaktualizowany do win10 nadal zbanowany) ponowna instalacja klienta .. itd .. rzeczy takie jak to" następnie zainstalowałem dualboot z kali linux i jestem w stanie połączyć się z serwerem, co to może być? myślę, że to zakaz sprzętowy, i tak, słyszałem kilka osób, mówiących, że można go obejść, gdy całkowicie formatuje się komputer, czy istnieje inny sposób na ominięcie tego, nie chcę ufać tym "parom ludzi" i sformatować komputer, proszę helpp
Reply
#2
rankinggaming ban może ominąć łatwe. Clientban to ban ip, możesz zmienić swój ip, aby go ominąć. Compban to zakaz HDisk ip, zmień HDisk ip, a następnie porblem się rozwiąże.
Reply
#3
Twoje konto zostało zbanowane Zakaz sprzętowy - CPU, GPU, MOTHERBOARD i RAM - wszystkie mają unikalne identyfikatory, które mogą być używane do blokowania ludzi. Twoje klucze do konta Warcraft 3 są zakazane do oszukiwania. Nie możesz ich więcej używać. Musisz kupić nowy.
Reply
#4
Potrzebujesz nowej kopii gry lub wyczyścisz urządzenie
Reply
#5
Zacytować: Napisał CinnamonBuns Potrzebujesz nowej kopii gry lub wyczyścisz urządzenie Jeśli jest to zakaz HWID, format niczego nie zmieni. Będziesz musiał zastąpić komponent fizyczny, który miał oznaczony jego identyfikator, aby uzyskać unbanned.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)