Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cronous ...
#1
Czy ktoś słyszał o tej grze, podobnie jak diablo 2 i jest grą MMORPG z e-gier. To nie ma nprotect lub gameguard lub coś podobnego. Próbowałem użyć T-Search do edycji moich pieniędzy i udało mi się, ale jak się spodziewałem, serwer "wiedział", że nie miałem tak dużo, a kiedy się zalogowałem, miałem już starą kwotę. Być może nie robię tego dobrze, więc czy edycja pieniędzy w niezabezpieczonym MMORPG zwykle działa?   Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany tą grą, zajmie się stroną.   http://cronous.e-games.com.my/ Sama gra jest niewielkim pobieraniem 180 megabajtów. Może ktoś może pomóc w tym. Dzięki
Reply
#2
Zacytować: Napisał pierwotnie madman5 Czy ktoś słyszał o tej grze, podobnie jak diablo 2 i jest grą MMORPG z e-gier. To nie ma nprotect lub gameguard lub coś podobnego. Próbowałem użyć T-Search do edycji moich pieniędzy i udało mi się, ale jak się spodziewałem, serwer "wiedział", że nie miałem tak dużo, a kiedy się zalogowałem, miałem już starą kwotę. Być może nie robię tego dobrze, więc czy edycja pieniędzy w niezabezpieczonym MMORPG zwykle działa? Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany tą grą, zajmie się stroną. http:
Reply
#3
Ahh, tak jak się spodziewałem. Czy ktoś może wskazać mi właściwy kierunek, skąd dowiem się, jak edytować moje pieniądze lub coś w tym rodzaju? Każda pomoc doceniona.
Reply
#4
Zachowaj to legalnie; spróbuj edytować pakiet (prawdopodobnie nie dostaniesz daleko) http://membres.lycos.fr/tsearch/cheattools.html Ale może będziesz miał szczęście.
Reply
#5
Fajne dzięki lotox, nieźle dajcie mu kolejny strzał i dajcie znać, jeśli uda mi się uzyskać oszustwo. EDYCJA: Robiłem zamieszanie i naprawdę nie mam pojęcia co robić, czy ktoś może wskazać mi przewodnika. WPE jest mylące
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)