Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wskazuje to na wszystkich administratorów
#1
heys everyone, teraz słuchajcie, jestem pewien, że ktoś na tym forum ma hacki na temat aom
Reply
#2
Możesz użyć CE do oszukiwania jednokomórkowego. Jeśli chodzi o hacki do gry wieloosobowej, bardzo wątpię, że znajdziesz kogoś, kto je posiada, ponieważ gra jest naprawdę stara. Na bocznej kartce proszę nie błagać o żadne oszustwa ani hacki.
Reply
#3
Zaufajcie mi, wiele osób nadal to robi, ostatnio grałem w tę grę online przez Gameranger i nadal wiele osób gra, a niektórzy z nich wciąż mają mappacks.
Reply
#4
bracie, przeżyj to, to się nie wydarzy. Koduj własne włamania, jeśli nie wiesz jak się wtedy uczyć. nikt tutaj nie zamierza zakodować hacka na jakąś gejowską grę, tylko dlatego, że poprosiła o to jedna osoba. Twoje sformułowanie jest generalnie jedynym powodem, dla którego nie zostałeś ostrzeżony lub spaczony na początku, tak czy inaczej jest to błaganie i marszczenie. Odpuść sobie.
Reply
#5
Chcesz wiedzieć, ilu ludzi nadal chce hacki na to i nadal grać online? ta gra może być stara, ale tylko dlatego, że jest stara, nie oznacza, że powinniśmy o niej zapomnieć. myślę, że powinieneś zostawić ten wątek, jeśli jesteś aktorem jak mały punkowy tyłek, czemu nawet kłopotałeś się odpowiadaniem? także nigdy nie prosiłem ludzi, aby hacki do gry, prosiłem, aby przesłać wszelkie pozostałe hacki z aom
Reply
#6
nawet nie będzie się z tobą kłócić, pozwolimy, aby ta nitka się rozegrała. za stary na to gówno.
Reply
#7
Jeśli twoja argumentacja jest prawdziwa, a tony ludzi grają w tę grę i chcą oszukiwać, dlaczego nie istnieją kody? Dlaczego nie są publikowane? Sprzeciwianie się sobie jest złym posunięciem, widząc, jak chcesz, aby oszukiwać tak źle, dlaczego nie wziąć książki i nie zrobić? Jeśli ktoś twierdzi, że ma kody do określonej gry i nie chce ich wypuścić, to taka jest decyzja osób, odkąd to zrobili. Ludzie wszędzie robią prywatne hacki. Mogę zagwarantować, że każdy programista z przyzwoitą ilością wiedzy ma swój prywatny atak na grę, z której tylko korzystają. Błaganie, by ktoś uwolnił hakera, nie przyspiesza żadnego procesu, zwłaszcza jeśli jest to gra, w którą gra niewielu ludzi lub która nie ma bazy użytkowników, która chce oszukiwać. TL: DR: Stwórz własne kody. Gdyby istniały osoby, które chcą oszukiwać w grze, już by istniały. Edycja: Zakładam, że przez "AOM" lub "Titans", odnosisz się do "Age of Mythology" Rozszerzenie z "Age of empires 3" Right? Jeśli tak, to po prostu otworzę silnik oszustów i dostanę się do hakowania.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)