Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Global Warface [EU] Autorstwa Artem_JD204 (Russian Coder)
Global Warface [EU] Autorstwa Artem_JD204 (Russian Coder)
Reply
jaki to rodzaj oszustwa
Reply
Zacytować: Originally Posted by carcar21 jaki to rodzaj oszustwa To nie jest oszustwo, zostaw to pro. Daje to adres globalnej struktury świata gotowy do modyfikacji przez hacki. Nie rozumiesz o czym mówię, to nie jest to, czego szukasz.
Reply
czy masz zaktualizowane struktury?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie -MenTaL czy masz zaktualizowane struktury? Mam wszystko: IEntity, IRender, IActor ... i inne For [17.05.15] ON
Reply
Zacytować: Originally Posted by artem204 Mam wszystko: IEntity, IRender, IActor ... i inne For [17.05.15] ON LOL. Dobra odpowiedź! Mam też ich wszystkich ... W tym: Kod: klasa SSystemGlobalEnvironment; klasa IConsole; klasa IGame; klasa IEntity; klasa ICharacterInstance; klasa ISkeletonPose; klasa IGameFramework; klasa IGameRulesSystem; klasa IActorSystem; klasa IActorIterator; klasa IActor; klasa IAnimationGraphState; klasa IMovementController; klasa IEntitySystem; klasa IEntityIt; klasa IRenderer; klasa IPhysicalWorld; klasa IGameRoom; klasa IInventory; klasa IItem; klasa IWeapon; klasa IZoomMode; klasa IFireMode; klasa IEntityClass; klasa IItemSystem; klasa I3DEngine; klasa IAISystem; klasa IViewSystem; klasa IView; klasa ITimer; klasa INetChannel; klasa IAIObject; I ponad 120 funkcji. Poprosił o zajęcia, nie o to, czy je masz, czy nie. Więc bądź przydatny, jeśli naprawdę chcesz być
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)