Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ESL Wire Anti-Cheat.
Cześć chłopaki. Mam nadzieję, że zamieszczam w prawej sekcji. Zastanawiam się, jak działa ten Anti-Cheat? Nie jestem jednak tego pewien. Zbiera demo i co jeszcze?
Reply
jak to działa? podsumowując, tak nie jest
Reply
Zacytować: Napisał Xenshi to nie robi
Reply
Zacytować: Napisał Xenshi jak to działa? podsumowując, nie robi Co masz na myśli xD? Więc nic nie robi, aby chronić cię przed oszustami?
Reply
Zacytować: Originally Posted by dariusdarius123 Co masz na myśli xD? Więc nic nie robi, aby chronić cię przed oszustami? To odpowiednik, jakbym sprzedał ci kupę brudu, mówiąc, że to nawóz dla twoich plonów.
Reply
Zacytować: Originally Posted by dariusdarius123 Co masz na myśli xD? Więc nic nie robi, aby chronić cię przed oszustami? Co prawdopodobnie oznacza, że łatwo jest ominąć ... W źródle użyłem bypassu / skryptu, który zhakowałby serwer i umożliwił sv_cheats klientowi boczne ... Wtedy mogłem użyć szkieletu do zwykłego wallhacka. Nawet w ESL Games było to możliwe .. ESL łatwo włamać się do xD
Reply
Zacytować: Napisał Gh0sT120 Co prawdopodobnie oznacza, że łatwo jest ominąć ... W źródle użyłem obwodnicy
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Janck7 Nigdy nie zostałem zbanowany z ESL i robiłem naprawdę szalone rzeczy. Dlaczego nie sprawdzasz ich zgody? To wszystko, po prostu szukaj trochę. Po co lista ESL ma wszystkie funkcje Wire? Przynajmniej robią więcej, niż jesteś na liście
Reply
Zacytować: Originally Posted by hazebuddy Po co lista ESL ma wszystkie funkcje Wire? Przynajmniej robią więcej, niż jesteś na liście Ponieważ muszą. (Ustawa o ochronie danych) I nie, to nie wszystkie cechy ESL Wire. Są to tylko rzeczy, które wysyłają na swoje serwery.
Reply
Zacytować: Napisał Gh0sT120 Co prawdopodobnie oznacza, że łatwo jest ominąć ... W źródle użyłem bypassu / skryptu, który zhakowałby serwer i umożliwił sv_cheats klientowi boczne ... Wtedy mogłem użyć szkieletu do zwykłego wallhacka. Nawet w ESL Games było to możliwe .. ESL łatwo włamać się do xD Pamiętam, kiedy aluigi wydobyło wszystkie luki wczytywania plików dla CSS, zabawne dni.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)