Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BE prawdopodobnie zakaz dla niepodpisanych sterowników
Wiele skarg na to, co dzieje się na forum DayZ, zdarzyło się każdemu?
Reply
Sterowniki z certyfikatami na czarnej liście = ban, tak to jest. Bez podpisu? idk.
Reply
Plotka głosi, że zakazują też niepodpisanych kierowców Myślę, że użyję TDL, żeby być po bezpiecznej stronie
Reply
Co by to oznaczało dla tych z nas, którzy mają legalnie niepodpisane sterowniki do innego oprogramowania? Wydaje się, że jest to zbyt duża sieć, aby można ją było wykorzystać jako zakaz. Nigdy nie załadowałem nawet hackowania A3 na moją maszynę.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie TheTerminal Plotka głosi, że zakazują też niepodpisanych kierowców Myślę, że użyję TDL, żeby być po bezpiecznej stronie Skąd pochodzą te plotki? Czy na pewno nie skopiowałeś wklejać sterownika, załadowałeś go, nie usunąłeś żadnych śladów jego wczytywania, być może nawet opuściłeś DSE, a może nawet rozładowałeś sterownik, gdy BE był nadal uruchomiony? Zdajesz sobie sprawę, że twój sterownik jest w trybie jądra, Ring0, sprawdź, jak działają sterowniki w trybie jądra, przeczytaj informacje o niektórych rootkitach, a następnie wróć.
Reply
Nigdy nie zostałem zbanowany. Ale wiele osób z forum DayZ skarży się, że zostały zbanowane za używanie tylko swoich sterowników. Ale prawdopodobnie po prostu zapominają o ponownym włączeniu DSE lub okazywaniu niedbałości temu, kto dostaje swoje włamania i o tym, że ich sterowniki są na czarnej liście.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie TheTerminal BE prawdopodobnie zakaz dla niepodpisanych sterowników / sterowników z certyfikatem na czarnej liście co??????????????????? sterowniki niepodpisane nie mają certyfikatów, dlatego nie są na czarnej liście lmao. ale w zależności od tego, jak je załadujesz, możesz zostać zbanowany, ale znowu nie ma certyfikatu, nie ma czarnej listy. powszechnie wiadomo, że zakazują one certyfikatów umieszczonych na czarnej liście, można łatwo znaleźć listę wszystkich certyfikatów umieszczonych na czarnej liście w pliku beservice.exe
Reply
Możliwe, że sprawdzają niepodpisane sterowniki przy włączonym DSE. mam na myśli, jeśli DSE jest włączony i załadowany niepodpisany sterownik, który może wywołać coś, nie wiem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Laksenn Możliwe, że sprawdzają niepodpisane sterowniki przy włączonym DSE. mam na myśli, jeśli DSE jest włączony i załadowany niepodpisany sterownik, który może wywołać coś, nie wiem. Nie sądzę, żebym używał niepodpisanego sterownika od 5 dni bez żadnego bankowego.
Reply
używano niepodpisanych sterowników od lutego, nadal nie są zbanowane.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)