Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cameraOn wielu innych brakujących wskaźników
#1
Cześć,   Mam dziwny problem. Po śmierci wiele wskaźników przestaje działać. cameraOn, realplayer, wiele innych. Istota, na której skupiam się w InGameUI, odchodzi, wszystkie wyglądają tak:     Nie rozumiem, jak może to być związane z moim sterownikiem, ale może tak jest? Właśnie sprawdzam, czy ktoś inny ma ten problem.   EDYTOWAĆ:   Spojrzałem na to dalej PO PROSTU, pamiętam, jak czytałem coś o kierowcy, który pisze wartość -FFFFFFFF lub coś podobnego, myślę, że to DarthTon to powiedział.     To miałoby sens. Spróbuję tego.
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by Sunkist Cześć, Mam dziwny problem. Po śmierci wiele wskaźników przestaje działać. cameraOn, realplayer, wiele innych. Istota, na której skupiam się w InGameUI, odchodzi, wszystkie wyglądają tak: http://i.imgur.com/C0ygRaD.png Nie rozumiem, jak może to być związane z moim sterownikiem, ale może tak jest? Właśnie sprawdzam, czy ktoś inny ma ten problem. EDYTOWAĆ: Spojrzałem na to dalej PO PROSTU, pamiętam, jak czytałem coś o kierowcy, który pisze wartość -FFFFFFFF lub coś podobnego, myślę, że to DarthTon to powiedział. http://i.imgur.com/H2CAJd2.png To miałoby sens. Spróbuję tego. Yup - dostajesz ujemną wartość z odczytu i podania, że kierowca zinterpretuje to jako FFFFFFFF. Spróbuj zapisać swoje wskaźniki w kodzie użytkownika jako coś innego niż int. Zajęło mi trochę czasu, aby to rozgryźć i to było z pomocą DarthTona.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by geckosnipp Yup - dostajesz ujemną wartość z odczytu i podania, że kierowca zinterpretuje to jako FFFFFFFF. Spróbuj zapisać swoje wskaźniki w kodzie użytkownika jako coś innego niż int. Zajęło mi trochę czasu, aby to rozgryźć i to było z pomocą DarthTona. robił DWORD, próbowałem długo, długo długo i długo wydawało się mieć największy sens, ale nadal nie działał.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)