Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cel WarFace
Po prostu wypuszczam to, naprawdę nie mam tak dużego zainteresowania Warface. Ten src replikuje całkiem sporo w sposób, w jaki robię kody ogólnie, ale ta warface była dla mnie nowością, więc jest to z grubsza zestawione razem. wallhot został pominięty, ponieważ nie mogę dotrzeć do twórcy klasy i dlatego nie mogę prosić o pozwolenie na jego ujawnienie. a te śmieci nie są dla publicznych oczu, to z CRX. Src powinno być czyste i łatwe do odczytania! nie zawiera żadnych plików binarnych ani niczego, tylko źródło   to jest kod źródłowy dla tej oszukańczej UE
Reply
Dziękuję za udostępnienie
Reply
Dzięki, bardzo przydatne dla mnie rep
Reply
Zacytować: Napisał Rivendell Dzięki, bardzo przydatne dla mnie + rep Proponuję zrobić wszystkie sigs i tak dalej, ta gra jest szalona, gdy się aktualizuje. również jest to jeden z powodów, dla których je wypuszczam, chcę skoncentrować się na innych rzeczach, takich jak csgo atm, gdy już zbuduję mój komputer (na laptopie), skoncentruję się na pubg, codwwii, bf1 ect
Reply
thanx bracie
Reply
rep świetne wydanie!
Reply
Wielkie dzięki za ciężką pracę!
Reply
Zacytować: Napisał Sfab1 ~ zatwierdzony. tylko źródło. dzięki za udostępnienie.
Reply
A +
Reply
Właśnie zmieniłem grupę nazw łańcuchów i dodałem trochę niepotrzebnego kodu, aby stał się UD. Po skompilowaniu wszystko działa dobrze, bez bana, ale kod "widoczny" wydaje się działać, ich pola zawsze pozostają żółte i nie mogę używać aimbota. Czy jest coś, co muszę zrobić, aby działało? nevermind popełnił błąd, zmieniając rzeczy to bardzo denerwujące, wszystko działa dobrze, z wyjątkiem tego, że ciągle mówi "Conection to server was lost" i wyrzuca mnie z gry:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)