Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arma 3 Thermal Vision?
Jak można mnie polubić Użyj klasy Re Aby wyświetlić ekran do wizji termowizyjnej? Jak rozumiem Trochę o Re-klasie, i próbowałem wymyślić "Offset Chain", aby uzyskać od World ~ to ~ Thermal Vision Real Offset, ale nie ma bezpośredniego łańcucha, jaki można znaleźć na forach; , iv przeszukałem forum Base & Offsets, znalazłem mój World Offset, ale nie jestem w stanie znaleźć wartości Next Offset, której potrzebuję, w której myślę, że po tym, jak świat byłby Local Player Pointer, ale szukałem i nie byłem w stanie znaleźć, może niektórzy z was wspaniali faceci na forach mogliby pomóc   Hope To Back
Reply
świat -> 0x170C -> 0x4 prawdopodobnie nieaktualne przesunięcia, ale łatwe do znalezienia w reklassie: unitNightVision = 0xD16;
Reply
I jak mogę "łatwo" znaleźć przesunięcia w reclass?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie kyleburnett45 I jak mogę "łatwo" znaleźć przesunięcia w reclass? możesz użyć edytora na przykład ... spawn w NVG, włącz i wyłącz i obserwuj 1 i 0 w pobliżu 0xD16 proszę bardzo: unitNightVision = 0xD1E; unitThermalVision = 0xD1D;
Reply
Im Looking inside world -> 0x170C -> 0x4 Ale Cant znajdź unitNightVision = 0xD1E; lub unitThermalVision = 0xD1D; .. Hmm, muszę robić coś złego
Reply
wyszukaj w wyszukiwarce bajtów 0 następnie włącz i wyłącz termiczne
Reply
pamiętaj, że jest to pojedynczy bajt. reclass pokaże ci domyślnie liczby całkowite świat -> 0x170C -> 0x4 -> 0xD1E (ustaw go na 1, BYTE!)
Reply
świat -> 0x170C -> 0x4 -> 0xD1E (ustaw go na 1, BYTE!) Tak, ale nie mogę znaleźć 0xD1E, aby móc to zmienić również bajt (Przepraszam, ale tak, jestem newb, mam nadzieję, że nie denerwuję cię)
Reply
wybierz adres docelowy i zmień typ danych na bajt! Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 690 x 508.
Reply
OK, znalazłem 0x0D1D Ale za każdym razem, gdy ustawiłem to na 1, to nie zapisuję, nawet jeśli wciskam enter jak; l Z jakiego offsetu światowego korzystasz? Tak jak moje może być nie tak. Korzystanie z tego ~ świata: 0x0155EEE0
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)