Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[05
PATCHED Cześć ludzie! Dzisiaj wydaję jądro. Dll, które ominęło battleye i jest wtryskiwaczem skryptowym, który został naprawiony i niezauważony w tej chwili w czasie, proszę, polub mnie i uderz mnie, aby uzyskać więcej rzeczy, i zwolnij wtryskiwacz typu "arma 3" również samodzielny dzień w ciągu kilku godzin. je, jak zawsze mówię, nie spamuj wątku prosząc moderatorów, aby zaakceptowali czekanie .. jeśli nie wiesz jak używać jądra .dll google to   Jak używać: Umieść swój .sqf
Reply
Czy to jest tak?
Reply
Edytowane źródło z ISESource wydane 2 lata temu.
Reply
To nie twoje i jeśli to jest dowód.
Reply
czekać na dowód i przetestować, czy masz jakieś skrypty początkowe?
Reply
Zacytować: Originally Posted by h3333 czekać na dowód i przetestować, czy masz jakieś skrypty początkowe? Naprawdę nie ma znaczenia BE po prostu zaktualizowany z tego, co przeczytałem i -malloc i Xenos są załatane.
Reply
Mam nadzieję, że będzie działać i nie da babana = globalnego zakazu korzystania z niego
Reply
Zacytować: Originally Posted by trevorrr Naprawdę nie ma znaczenia BE po prostu zaktualizowany z tego, co przeczytałem i -malloc i Xenos są załatane. Nie otrzymałem jeszcze aktualizacji?
Reply
OP jest pełen gówna, po prostu ukradł źródło ksenonu, skompilował go, a następnie zaczął nazywać to swoim, lol
Reply
I ludzie zastanawiają się, dlaczego nic nie jest już dzielone.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)