Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy dźwiękowe po wstrzyknięciu cheata
Używam prywatnego źródła, które było trochę przestarzałe i niektóre rzeczy musiały zostać naprawione, ale przekodowałem większość źródeł i naprawiłem wiele rzeczy, dodałem wiele nowych rzeczy, ale wydaje mi się, że mam problem, który kiedy jestem w grze, dostaję te usterki. Pierwszy błąd
Reply
Czy próbowałeś debugowania? Wyłączaj każdy hak, jeden po drugim, aż będziesz w stanie wskazać pochodzenie i przejść od tego miejsca.
Reply
Czy planujesz silnik? jeśli tak, pokaż nam, co robisz
Reply
co masz na myśli?
Reply
Wygląda na to, że nie weryfikujesz poprawnie swoich poleceń.
Reply
Zacytować: Napisał Lynxaa Czy planujesz silnik? jeśli tak, pokaż nam, co robisz Zamierzam usunąć prognozę mojego silnika, ponieważ nie jest ona potrzebna do tego typu oszustwa.
Reply
Zacytować: Originally Posted by vengggg Zamierzam usunąć prognozę mojego silnika, ponieważ nie jest ona potrzebna do tego typu oszustwa. nie zawracać sobie głowy wklejonym gównem.
Reply
Zwykle dzieje się tak, gdy spieprzysz sprawdzone polecenia (głównie CRC wierzę). Czy podłączasz CHLCLient :: CreateMove?
Reply
Zacytować: Napisał MarkHC Zwykle dzieje się tak, gdy spieprzysz sprawdzone polecenia (głównie CRC wierzę). Czy podłączasz CHLCLient :: CreateMove? to tylko błędy dźwiękowe / nieaktualne indeksy funkcji wirtualnych.
Reply
CreateMove crc mismatch CreateMove Sound Bug?! Double Sound Bug Użyj wyszukiwarki.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)