Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy dźwiękowe po wstrzyknięciu cheata
#1
Używam prywatnego źródła, które było trochę przestarzałe i niektóre rzeczy musiały zostać naprawione, ale przekodowałem większość źródeł i naprawiłem wiele rzeczy, dodałem wiele nowych rzeczy, ale wydaje mi się, że mam problem, który kiedy jestem w grze, dostaję te usterki. Pierwszy błąd
Reply
#2
Czy próbowałeś debugowania? Wyłączaj każdy hak, jeden po drugim, aż będziesz w stanie wskazać pochodzenie i przejść od tego miejsca.
Reply
#3
Czy planujesz silnik? jeśli tak, pokaż nam, co robisz
Reply
#4
co masz na myśli?
Reply
#5
Wygląda na to, że nie weryfikujesz poprawnie swoich poleceń.
Reply
#6
Zacytować: Napisał Lynxaa Czy planujesz silnik? jeśli tak, pokaż nam, co robisz Zamierzam usunąć prognozę mojego silnika, ponieważ nie jest ona potrzebna do tego typu oszustwa.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by vengggg Zamierzam usunąć prognozę mojego silnika, ponieważ nie jest ona potrzebna do tego typu oszustwa. nie zawracać sobie głowy wklejonym gównem.
Reply
#8
Zwykle dzieje się tak, gdy spieprzysz sprawdzone polecenia (głównie CRC wierzę). Czy podłączasz CHLCLient :: CreateMove?
Reply
#9
Zacytować: Napisał MarkHC Zwykle dzieje się tak, gdy spieprzysz sprawdzone polecenia (głównie CRC wierzę). Czy podłączasz CHLCLient :: CreateMove? to tylko błędy dźwiękowe / nieaktualne indeksy funkcji wirtualnych.
Reply
#10
CreateMove crc mismatch CreateMove Sound Bug?! Double Sound Bug Użyj wyszukiwarki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)