Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Menu przewijania Joseakarockiego
#1
Oto moje prywatne menu przewijania, które stworzyłem i używam od kilku miesięcy. Na razie nic nie powinno być załatane. Niektóre skrypty, które znalazłem i zmieniłem wiele zmiennych, to także 1 lub 2 pliki sqf, które jeszcze nie zostały zakończone.         = Funkcje = 1 krok kompilacji Usuń wszystkie pojazdy Usuń wszystkie obiekty Ulecz wszystko Dajcie i gubcie ludzkość Niewidzialny Esp odblokować drzwi Podaj klucze i kody Daj monety Bez trawy (Pomaga, jeśli dużo lagujesz) Boski pojazd Boży gracz Spawn wszystkie przedmioty Tarcza zombie Ustaw dzień i noc i wiele, wiele więcej         WYKRYTE WYKORZYSTANIE NA WŁASNE RYZYKO       Virustotal: https:
Reply
#2
joseakarocky, naprawdę fajna robota, chcę zobaczyć twoją pracę.
Reply
#3
Dziękuję, Wkrótce.
Reply
#4
mam nadzieję, że to nie zostanie usunięte haha
Reply
#5
Dlaczego nie mogę pobrać? potrzebuję tego
Reply
#6
Stworzyłem pudełko (infistar nie widzę tego pola), pudełko oparte na cfgweapons i cfgmagazines (wszystkie magazyny i bronie z konfiguracji), które biorę program do zrzucania nazw klasowych lub jakiejkolwiek funkcji, aby wziąć całą broń, nazwy magazynów z czasopism. Czy masz coś takiego jak mówię? P.s: Jestem rosyjski i moja angielska edukacja jest naprawdę zła, przepraszam za pytania.
Reply
#7
Raziel, jak możesz pobrać hack?
Reply
#8
deathstorm 69, tworzę własne skrypty - nie ściągam (jeszcze) tego menu przewijania, tylko proszę go o pomoc.
Reply
#9
Problemy z moim executorem skryptu są rozwiązywane z jednym z moderatorów. Nie wiem, dlaczego myślała, że jestem copypastą. Mam zamiar ponownie załadować go ponownie i usunąć "niepotrzebne" pliki i mam nadzieję, że nic go nie złamie.
Reply
#10
okey, co będzie z twoim menu przewijania?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)