Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak fakelag?
#1
Cóż, jestem z Włoch, a mój ping jest zwykle niestabilny / wysoki i spiczasty. Kiedy mój ping oszalał (jak 900-1400) mogę poruszać się bardzo szybko, a czasami widzę zamrożonych wrogów za drzwiami / rogiem z powodu tego opóźnienia (kiedy mój ping wraca do 80-90, po prostu wróciłem tam, gdzie byłem wcześniej) . Zastanawiam się, czy można to symulować i użyć do "wallhack" w legalny sposób.       Edytować: Stało się tak, kiedy chodziłem / biegałem naprzód, a mój ping do 900
Reply
#2
pociągnij kabel sieciowy
Reply
#3
dławić pakiety
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by tracedvein dławić pakiety noooooooooooooooo, nie o tym, o czym on mówi, czy nawet przeczytałeś OP?
Reply
#5
Chciałbym również dowiedzieć się więcej o fałszywej funkcji opóźnienia w cheatach.
Reply
#6
spójrz na sdk na temat tego, w jaki sposób mechanizm źródłowy kompensuje opóźnienia -> nadużywaj tego. sobie i faktycznie nie zrobiłem 'fałszywego' lagowania (dobrze jego trochę rzeczywistego jeśli dławisz pakiety lol) przedtem ale wyobrażam sobie, że jak to byś poszedł o tym. --Ben
Reply
#7
dusić CUserCmd aby inni nie mogli być na bieżąco ze swoją pozycją, ale serwer mógłby.
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by katetem dusić CUserCmd aby inni nie mogli być na bieżąco ze swoją pozycją, ale serwer mógłby. Powodzenia w dławieniu klasy.
Reply
#9
cl_interpolate, cl_updaterate, cl_cmdrate
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by SnackoW cl_interpolate, cl_updaterate, cl_cmdrate Czy możesz wyjaśnić trochę więcej? Strona po stronie serwera lub po stronie klienta? Sv_cheats 0?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)