Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Game-Bandit CS: S v1.4
Game-Bandit CS: S v1.4
Reply
To jest miłe, ale celem jest buggy.
Reply
menu wygląda świetnie
Reply
Ten hack otwiera stronę internetową, gdy hack wstrzykuje, myślałem, że nie wolno tu?
Reply
Zacytować: Napisał Alien87 Ten hack otwiera stronę internetową, gdy hack wstrzykuje, myślałem, że nie wolno tu? tak, nie wolno, dzięki za powiadomienie nas. hack niezatwierdzony na razie
Reply
Ponieważ Counter Strike i jego modyfikatory są moją własnością, postanowiłem ją pobrać (z innej strony) i przetestować. Wykonanie powłoki jest pierwszą rzeczą, która sprawia, że ten hack jest irytujący, po drugie, celbot jest dość zły w porównaniu do innych "publicznych" oszustów. Naprawdę zła część pojawia się, gdy ładujesz moduleshark z uruchomionym cheatem ...... moduł nie jest ukryty. GB ma fajnie wyglądające oszustwo na swoich rękach, ale ich technika ukrywania modułu i celbota wymagają uwagi. Ostatnia wersja tego oszustwa miała pomyślnie ukryty moduł ... ten nie ma ....
Reply
Idę dalej i usuwam plik z powodu wykonywania powłoki. Zobacz tutaj dla wersji naprawionej: http:
Reply
Moduł rekina twojego używania i ten, którego używam wygląda zupełnie inaczej niż twoje zrzuty ekranu ... GB .dll pokazuje się na czerwono na mojej liście, i tak, wiem jak to działa.
Reply
Zacytować: Napisał 100Proof Moduł rekina twojego używania i ten, którego używam wygląda zupełnie inaczej niż twoje zrzuty ekranu ... GB .dll pojawia się na czerwono na mojej liście, i tak, wiem jak to działa. To dlatego, że nie używam rekina modułowego. Używałem tego narzędzia, aby udowodnić punkt -.- Moduł Shark jest w stanie znaleźć moduły, które z powodzeniem odłączyły się i zniszczyły nagłówek ... Oczywiście nie wziął tego od mojego ostatniego postu.
Reply
Oczywiście nie przeczytałeś mojego posta ... ... moduł pojawił się na czerwono .... może pobierz narzędzie i uruchom je dla siebie. Jeśli pokazuje się na czerwono, to NIE jest z powodzeniem ukryty. W tym momencie nie ma znaczenia, że właśnie wydali nową wersję, którą przetestuję również dzisiaj.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)