Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wysoki ping-ty do bumbarza bf4?
Dostaję ping 200ms na niektórych serwerach. moim problemem jest kopnięcie przez administratora, który ustawił limit ping większy niż 150ms lub zostałem kopnięty becoz ukrywam ping, czy istnieje sposób na ominięcie tego? dzięki
Reply
Zacytować: Originally Posted by father00 Dostaję ping 200ms na niektórych serwerach. moim problemem jest kopnięcie przez administratora, który ustawił limit ping większy niż 150ms lub zostałem kopnięty becoz ukrywam ping, czy istnieje sposób na ominięcie tego? dzięki Tak, hak 0x140222750 void __fastcall SETPING (__ int64 a1, int ping) i zwróć fałszywy ping lub hook ClientConnection :: SendMessage i zmodyfikuj VeniceNetworkSetPingMessage 0x40
Reply
Czy ktoś jest wystarczająco dobry, aby przekonwertować go na .exe? wielkie dzięki
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie RozenMaiden Tak, hak 0x140222750 void __fastcall SETPING (__ int64 a1, int ping) i zwróć fałszywy ping lub hook ClientConnection :: SendMessage i zmodyfikuj VeniceNetworkSetPingMessage 0x40 Nie rozumiem brata. możesz podać więcej wyjaśnień. dowolny film instruktażowy proszę?
Reply
mogę wyglądać jak pełny noob, ale jak podłączyć się do adresu?
Reply
Zacytować: Originally Posted by pantera1062 mogę wyglądać jak pełny noob, ale jak podłączyć się do adresu? Możesz użyć objazdu do funkcji haka (ms objazdy, minhook, polyhook, zrobić własną funkcję objazdu ...)
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie RozenMaiden Możesz użyć objazdu do funkcji haka (ms objazdy, minhook, polyhook, zrobić własną funkcję objazdu ...) Dziękuję za udzielenie wskazówek
Reply
Oto: Ping Spoofer
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie nfoheld Oto: Ping Spoofer Ale to zadziała przez 5 minut, lol
Reply
tak xD Zwróciłem uwagę ^^ btw, nie będę kopany przez zmianę tego poprzez wiadomość?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)