Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszelkie kody jako .dll?
Cześć wszystkim! Oglądam od dwóch tygodni kody do bf4. Więcej szczegółów - cheaty wstrzyknięte jako plik DLL. Byłem wszędzie ... Nic nie znalazłem, żadnych oszustów. Podoba mi się ta strona, więc zdecydowałem, że możesz mi pomóc Chciałbym Aimbota lub Wallhacka. Pragnę włamać się bez żadnego kodu, tylko plik DLL, aby wstrzyknąć do gry. Jeśli ktoś może, napisz tutaj swoją własną odpowiedź z linkiem do pobrania ^ ^ Pozdrowienia.
Reply
W tej chwili nie ma publicznych hacków dla BF4 afaik, po prostu bądź cierpliwy.
Reply
Nie mogę używać kodów ... Cóż, więc wolę aktywować kody przez programy. Kiedy ktoś tworzy coś dla wszystkich? Po pierwszym dlc? Nienawidzę prywatnych hacków, ponieważ mają opcję użycia przed innymi graczami.
Reply
chciałbym skompilować, ale nikt nie ma pełnych skryptów na forach
Reply
Zacytować: Originally Posted by matusry Nie mogę używać kodów ... Cóż, więc wolę aktywować kody przez programy. Kiedy ktoś tworzy coś dla wszystkich? Po pierwszym dlc? Nienawidzę prywatnych hacków, ponieważ mają opcję użycia przed innymi graczami. ponieważ ludzie robią je sami, więc używają ich dla siebie, albo czekają i przestają marudzić, robią to sami, albo idą do paysite
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)