Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś może wypuścić prosty ESP?
#1
Nie, nie wiem jak pisać scenariusz. Wszystko, czego nauczyłem się z C, to jak robić kalkulatory i dżiny. Jeśli chcesz nazwać mnie pedałem, naprawdę nie mam nic przeciwko. Po prostu chcę, żeby hack ESP dla DayZ Arma II był naprawdę zły. Wszystkie pozostałe hacki lub wykryte lub zgrane. Zostałem globalnie zbanowany 3 razy już przed pobraniem na te fora. Nie opuszczam ani chwili wcześniej. Przeczytałem już post Douggema na WPA. Byłoby miło, gdyby ktoś mógł wypuścić prosty ESP bez skomplikowanych bzdur jak menu cfg w mw2. Jaką zabawą jest gra z hackami, które sprawiają, że OP? Wydania zwolniły LOT-em na Arma II DayZ. Proszę uwolnić coś Douggema <3 (lub kogokolwiek)
Reply
#2
Szukacie źródła, mój człowieku, skompilowany hack niczego was nie nauczył
Reply
#3
Nie możesz po prostu błagać kogoś, aby zrobił dla ciebie hack. I nie zamierzam nazywać cię pedałem. Po prostu dlatego, że jest niedojrzały i głupi i nic cię nie nauczy. Ale najwyraźniej nie uczyłeś się C. Myślisz, że tak, ale w rzeczywistości oglądałeś kilka filmów przez około miesiąc. To nie ma nic dobrego. I wątpię, czy Douggem, czy ktokolwiek inny na forum zrobi z ciebie hak, tylko dlatego, że zrobiłeś dla niego wątek, kiedy nawet nie zrobiłeś żadnego wysiłku.
Reply
#4
Wolisz nie przychodzić żebrać bez korzystania z funkcji wyszukiwania. Jeśli chcesz ESP, wszystko, co mogę naprawdę powiedzieć, to zrobić samemu. Szanse na znalezienie publicznego hackera są niewielkie. Mogą one działać, ale zostaną wykryte w ciągu kilku godzin lub minut. Dzięki BE.
Reply
#5
jeśli ktoś zwolni esp, to zostanie wykryty w NOTIME
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)