Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewykryty ciąg do ominięcia lunety
#1
Cześć,   Mam edytor pamięci UD, odkąd kilka dni zaczęło się od spyglassa "przyłapał cię na oszustwie"   Kiedyś byłem wstrzykiwany, kiedy jestem połączony z serwerem, a moja postać jest spawnowana, aby uniknąć wykrycia spyglassa. (Użyłem ciągu opcji dźwiękowych i używam go od 3 miesięcy ...)   Znalazłem ciąg UD, ale nie musisz klikać w ok, opcja jest w opcjach ogólnych i możesz zmienić ją na tak lub nie.   Kiedy robię ["onUnload", _ this, "RscDisplayGameOptions _ ***************", "GUI"]   W opcjach tekst tej opcji znika i nadal mogę zmienić ją na tak lub nie, ale nie wykonuję skryptu.
Reply
#2
działa w serwerach infistar?
Reply
#3
Od kilku dni, kiedy wstrzykiwam sqf i ładuję go za pomocą edytora pamięci, włamanie jest obciążone, ale menu zamarza, to całkowicie zamarza mój komputer, nie mogę ctrl alt sup, muszę mocno zrestartować. Ktoś wie, jaki byłby powód?
Reply
#4
Zacytować: Napisał Fantasize Od kilku dni, kiedy wstrzykiwam sqf i ładuję go za pomocą edytora pamięci, włamanie jest obciążone, ale menu zamarza, to całkowicie zamarza mój komputer, nie mogę ctrl alt sup, muszę mocno zrestartować. Ktoś wie, jaki byłby powód? Brzmi jak jakiś zwariowany hardcoreowy anty-hak, ale może też być poważnym opóźnieniem w stosunku do edytora pamięci.
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by thejamesp55 Brzmi jak jakiś zwariowany hardcoreowy anty-hak, ale może też być poważnym opóźnieniem w stosunku do edytora pamięci. Ya bracie, że anty hack brzmi pro dla mnie, phew dzięki Bogu, że hasent dostał mnie jeszcze!
Reply
#6
Czy uważasz, że zwiększenie częstotliwości BCLK do przetaktowania procesora może to spowodować? Jak to się dzieje, grałem przez 2 miesiące, używając tej techniki, by "ominąć" lunetę bez detekcji, tylko na 1 serwerze. Technika, zaczynam armę 3, przyłączam się do serwera i odradzam moją postać, a następnie wstrzykiwam i ładuję sqf z edytorem pamięci. Dopiero od kilku dni, jeśli mój komputer nie zamarza, dostaję spyglass, który przyłapał cię na oszustwie, a następnie zostaje kopnięty Dzięki za wsparcie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)