Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FURIOUS 10.4 i inne są wykrywane
#1
UWAŻAJ !!!! FURIOUS 10.4 I NIEKTÓRE inne zostały wykryte !!!!!
Reply
#2
graj więc mądrze ... używaj prostego esp zaawansowanego v5.b finału .. jego nie wykryto, że zostanie tutaj zaksięgowane, gdy jest po prostu gra w smarta bez aimbota.
Reply
#3
To oszustwo jest okropne.
Reply
#4
Wheeeee : bigsmile:
Reply
#5
Jak długo zazwyczaj pojawiają się nowe kody?
Reply
#6
yyeh to zależy od twórców hacków, aby je uwolnić. gdyby chcieli.
Reply
#7
Umm Nie, nie ... Gdzie znalazłeś tę informację? Nie słyszałem żadnych oficjalnych wiadomości o wykryciu ... i umm ... Nie było żadnych aktualizacji VAC2 ani nic takiego, odkąd opublikowałem te hacki, więc jeśli zostaną wykryte przez cały czas, pamiętaj także o zakazach VAC2 są opóźnione, więc może to być fałszywy alarm, a także czy wykonałeś moje instrukcje na tej stronie?
Reply
#8
Zostało to wykryte, ponieważ jest to jedyny oszust, jaki kiedykolwiek użyłem. Właśnie zacząłem oszukiwać w zeszłym miesiącu. Zalogowałem się dzisiaj do serwera i powiedziałem, że jestem zbanowany na wszystkich bezpiecznych serwerach. Ponadto: zdefiniuj "oficjalny". I wiem, że zakazy vac2 są opóźnione. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na jakiej stronie? Bądź konkretny, stary.
Reply
#9
Zacytować: Zostało to wykryte, ponieważ jest to jedyny oszust, jaki kiedykolwiek użyłem. Zostałeś zarejestrowany na UnKnoWnCheaTs od półtora roku, ale nigdy go nie zdradziłeś? Nie słyszę jeszcze żadnych innych detekcji, ale potrzebuję oficjalnych wiadomości. Jeśli poczuję potrzebę, usuniemy to ...
Reply
#10
http: // www. [censored] .com / showthread.php? t = 107617 http: // www. [censored] .com / showthread.php? t = 107854
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)